Airmax Internet Dzbańce - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Dzbańce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dzbańce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dzbańce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat głubczycki.

światłowód Dzbańce

Airmax Światłowód Dzbańce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dzbańce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Dzbańce. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od popularnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe wartości pod postacią: braku przewodów (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), zaskakującej szybkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku technologii tej okablowania zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dzbańce, szybko podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Dzbańce
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie