Airmax Internet Brodziszów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Brodziszów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Brodziszów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Brodziszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat ząbkowicki.

światłowód Brodziszów

Airmax Światłowód Brodziszów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Brodziszów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Brodziszów. Oferujemy Internet światłowodowy kablowy, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe korzyści pod postacią: braku infrastruktury kablowej (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie kabla. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Brodziszów, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Brodziszów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie