Airmax Internet Prusice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Prusice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Prusice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Prusice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat złotoryjski.

światłowód Prusice

Airmax Światłowód Prusice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Prusice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Prusice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również wiele innych profitów pod postacią: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Prusice, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Prusice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie