Airmax Internet Borzęcin: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Borzęcin - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Borzęcin i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Borzęcin, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat trzebnicki.

światłowód Borzęcin

Airmax Światłowód Borzęcin bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Borzęcin.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Borzęcin. Oferujemy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych zalet pod postacią: braku kabli (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie kabla. W przypadku Internetu AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu czasem trwa sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Borzęcin, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Borzęcin
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie