Airmax Internet Więcki zapewnia błyskawiczne połączenie online dostosowane do potrzeb mieszkańców, biur oraz firm działających na terenie województwa śląskiego.

Internet Więcki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Więcki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Więcki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłobucki.

światłowód Więcki

Airmax Światłowód Więcki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Więcki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Więcki. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych zalet w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu czasem trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Więcki, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Więcki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie