Airmax Internet Węża - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Węża - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Węża i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Węża, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat nyski.

światłowód Węża

Airmax Światłowód Węża bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Węża.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Węża. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkową wartość w postaci: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Węża, szybko można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Węża
image/svg+xml
internet Węża

Airmax Internet Węża i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie