Airmax Internet Chałupy: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Chałupy - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Chałupy i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Chałupy, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat radomszczański.

światłowód Chałupy

Airmax Światłowód Chałupy bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Chałupy.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Chałupy. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkową wartość w formie: braku przewodów (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Chałupy, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Chałupy
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie