Airmax Internet Bukowiec: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Bukowiec - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bukowiec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bukowiec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat karkonoski.

światłowód Bukowiec

Airmax Światłowód Bukowiec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Bukowiec.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Bukowiec. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe korzyści pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle trwa wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Bukowiec, z łatwością można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Bukowiec
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie