Airmax Internet Bogusławice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Bogusławice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bogusławice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bogusławice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wrocławski.

światłowód Bogusławice

Airmax Światłowód Bogusławice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Bogusławice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Bogusławice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe profity pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku tego Internetu przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawa kabli na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Bogusławice, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Bogusławice
image/svg+xml
internet Bogusławice

Airmax Internet Bogusławice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie