Airmax Internet Słoćwina: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Słoćwina - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Słoćwina i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Słoćwina, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat głogowski.

światłowód Słoćwina

Airmax Światłowód Słoćwina bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Słoćwina.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Słoćwina. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na osiąganie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wartość dodaną w postaci: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że naprawienie przewodów zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Słoćwina, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Słoćwina
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie