Airmax Internet Jaśkowice Legnickie: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Jaśkowice Legnickie - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jaśkowice Legnickie i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jaśkowice Legnickie, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat legnicki.

światłowód Jaśkowice Legnickie

Airmax Światłowód Jaśkowice Legnickie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Jaśkowice Legnickie.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Jaśkowice Legnickie. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe zalety pod postacią: braku okablowania (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Jaśkowice Legnickie, z łatwością można podłączyć do Internetu dużą ilość sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Jaśkowice Legnickie
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie