Airmax Internet Krasiejów - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Krasiejów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Krasiejów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Krasiejów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat opolski.

światłowód Krasiejów

Airmax Światłowód Krasiejów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Krasiejów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Krasiejów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiągnięcie szybkości takich samych, a nawet wyższych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz zestawu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych profitów pod postacią: braku okablowania (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku tej technologii sieci kabli po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawa kabli może zająć wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Krasiejów, bez problemu można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Krasiejów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie