Airmax Internet Jakubowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Jakubowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jakubowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jakubowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat kluczborski.

światłowód Jakubowice

Airmax Światłowód Jakubowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Jakubowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Jakubowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia osiągnięcie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe profity w postaci: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku tego Internetu infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że naprawa przewodów na ogół trwa sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Jakubowice, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Jakubowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie