Airmax Internet SLA z gwarancją pasma - charakterystyka

 1. Nic nie podpisujesz przed podłączeniem, dla każdego łącza darmowy 2 tygodniowy okres testowy, bez żadnych zobowiązań.
 2. Pełne pokrycie zasięgiem usług, usługi dostępne są nawet w najtrudniejszych lokalizacjach.
 3. Błyskawiczne podłączenie do dowolnego pomieszczenia, dowolnego wskazanego budynku.
 4. Pełne wsparcie techniczne naszych inżynierów, od momentu zamówienia usługi, przez etap podłączenia aż po uruchomienie usługi. Możesz dzwonić, pytać o wszystko, pomożemy, doradzimy.
 5. Wysokie transfery 10 Gb i większe, dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe, ultra niski ping w Polsce, Europie, Ameryce i reszcie świata.
 6. Najwyższa stabilność i dostępność łącza, dzięki wysokim standardom SLA.
Airmax Internet z gwarancją pasma

Internet AirExpress z symetrycznym transferem danych - kompleksowe rozwiązania dla Firm

Łącza AirExpress z symetrycznym transferem danych
Najszybszy, symetryczny Internet dla Firm i dodatkowe rozwiązania w pakiecie

Łącza AirExpress to rozwiązanie dedykowane korporacjom i dużym firmom, dla których Internet stanowi integralną część prowadzonej działalności. Oferujemy bezpieczną, szybką i niezawodną transmisję danych, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów w zakresie dostępu do Internetu. Łącza AirExpress znacznie usprawniają pracę w przedsiębiorstwach o rozbudowanej strukturze oddziałów, które wykorzystują transmisję danych w komunikacji wewnętrznej.

Usługa obejmuje:

 • telefonię
 • internet
 • miejsce na serwerze na stronę WWW
 • lokalizację bezpośrednio przy światłowodowej magistrali transmisyjnej
 • skrzynki e-mail bez limitów, z zaawansowanymi zabezpieczeniami

W ramach usługi NeoConnect gwarantujemy dodatkowo darmowe miejsce na twoją stronę w internecie.

Działanie internetu Airmax AirExpress

Łącza AirExpress dostarczane są wybranym przez klienta medium, może to być światłowód, ethernet lub inny wygodny i gwarantujący niezawodność system. Podłączenie możliwe jest w każdym dowolnym punkcie objętym zasięgiem infrastruktury Airmax. Interface u klienta dobierany jest w oparciu o zapotrzebowanie na przepływność, niezawodność oraz posiadaną przez klienta infrastrukturę. Popularne standardy podłączeń to: 100Base-TX, 1000BASE-T, 10GBASE-LRm 10GBASE-LR, 10GBASE-T. Transmisja objęta jest gwarantowanym SLA, minimalna dostępność w ciągu roku wynosi 99,5%. Łącze AirExpress jest przystosowane do bez kosztowego i nie wymagającego zmiany konfiguracji przejścia na rewolucyjną usługę sieci prywatnej VPN gwarantującej pełne bezpieczeństwo i całkowitą prywatność wymiany danych, transmisji głosu czy video.

Korzyści i zalety internetu AirExpress

 • Niezawodność i bezpieczeństwo transmisji
 • Łatwa komunikacja z Klientami i Partnerami poprzez Internet
 • Brak konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów i nakładów inwestycyjnych w dziale IT (łącza nie wymagają innego sprzętu czy ruterów)
 • Możliwość łatwego wdrożenia usług IP VPN (szyfrowanie danych między oddziałami)
 • 5 zewnętrznych adresów IP w cenie usługi (możliwość rozbudowy o kolejne)
 • 4 numery telefonów z wybranej strefy numeracyjnej z zachowaniem ciągłości numeracji
 • Możliwość podziału pasma na poszczególne komputery
 • Pełna swoboda korzystania z rozwiązań elektronicznego biznesu (przesyłanie dokumentów, obrazów i dźwięku, obrót pieniędzmi online, dostęp do zasobów informacyjnych firmy)
 • Stałe monitorowanie poprawności działania usługi przez zespół specjalistów
 • Szeroki zakres konfiguracji łączy
 • Gwarancja najkorzystniejszej oferty
 • Koszt podłączenia od 1zł

Kontakt

Każdą ofertę dla firm przygotowujemy indywidualnie. Celem uzyskania bezpłatnej wyceny, prosimy o kontakt pod adresem: biuro@airmax.pl.

Łącza AirExpress dostępne są w poniższych opcjach.
Zapraszamy do kontaktu – zaproponujemy Twojej firmie najkorzystniejszą ofertę!

Zadzwoń - przebijemy każdą ofertę!

Łącza AirExpress opcja 16Mb opcja 32Mb opcja 64Mb opcja 128Mb opcja 256Mb
 
Abonament: telefon
Maks. prędkość transferu
w kierunku do / od Klienta:
16Mb / 16Mb 32Mb / 32Mb 64Mb / 64Mb 128Mb / 128Mb 256Mb / 256Mb
Opłata instalacyjna od 1 pln
Przykładowe podane ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.
Łącza AirExpress opcja 512Mb opcja 1Gbit opcja 2Gbit opcja 4Gbit opcja 10Gbit
 
Abonament: telefon
Maks. prędkość transferu
w kierunku do / od Klienta:
512Mb / 512Mb 1024Mb / 1024Mb 2048Mb / 2048Mb 4096Mb / 4096Mb 10240Mb / 10240Mb
Opłata instalacyjna od 1 pln
Przykładowe podane ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Segment dużych przedsiębiorstw

Duże przedsiębiorstwa potrzebują doskonale działających usług telekomunikacyjnych, zaspokajających wszystkie ich potrzeby w zakresie współpracy on-line, wymiany informacji i komunikacji, a także dostępu do internetu i transmisji danych. W ramach kompleksowej oferty usług telekomunikacyjnych, AirMAX podchodzi w sposób bardzo indywidualny do potrzeb klientów biznesowych, tworząc we współpracy z każdym z nich elastyczne, bezpieczne i niezawodne rozwiązania, a przy tym starannie dostosowane do istniejących, indywidualnych potrzeb.

Korzyści:

 • Elastyczne rozwiązania dla firm, dostosowane do indywidualnych potrzeb
 • Bogata oferta rozwiązań teleinformatycznych
 • Niezawodne rozwiązania, najlepsze SLA na rynku
 • Uproszczona komunikacja i łatwiejsze zarządzanie rozwiązaniami informatycznymi
 • Przejrzyste zasady współpracy i rzetelny partner w biznesie

Działając w dynamicznym świecie biznesu, duże przedsiębiorstwa wymagają rozwiązań idealnie dopasowanych do swoich aktualnych potrzeb. Od dostawców oczekują indywidualnego i elastycznego podejścia oraz stosowania najwyższej klasy technologii. Takie właśnie, sprawdzone podejście, z powodzeniem stosuje AirMAX.

Istniejemy dla biznesu. Nie szczędzimy wysiłków, aby skutecznie wspierać naszych Klientów w podnoszeniu ich produktywności, dążeniu do lepszej integracji używanych przez nich rozwiązań i staraniach o zwiększenie zysków.

AirMAX oferuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu. We współpracy z Tobą, wykorzystując naszą wiedzę i bogate doświadczenie, modyfikujemy nasze rozwiązania tak, by były idealnie dopasowane do konkretnego profilu biznesowego, a także by uwzględniały Twoje plany na przyszłość.

Zapraszamy do zapoznania się naszymi rozwiązaniami dla konkretnych branż. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Sprawdzenie za pomocą testu prędkości łączy internetowych wymaga skutecznego połączenia internetowego na testowanym urządzeniu i odbywa się przy użyciu strony internetowej. Prędkość Internetu może podlegać zmianom z czasem, więc w konsekwencji pokazywane wyniki mogą nie być takie same każdego dnia. Test prędkości łączy można przeprowadzić używając rozmaitych narzędzi. Kluczowe powinno być dla użytkownika to, czy konkretny test prędkości łączy przekłada się na wyniki zgodne z rzeczywistością.

Speed Test można przeprowadzić, używając połączenia bezprzewodowego Wi-Fi, jednak w takiej sytuacji istnieje możliwość uzyskania mniej dokładnych rezultatów.

Z tego względu wskazane jest przeprowadzenie testu prędkości łączy korzystając z przewodu Ethernet – oczywiście pod warunkiem, że mamy taką opcję.

Wartościowy rezultat to rezultat bez błędów.

Atestowany SPEEDTEST pozwoli sprawdzić przepustowość oraz symetrię połączenia. Czasy odpowiedzi można porównać z użyciem innego narzędzia SPEEDTEST.