Airmax Internet SLA z gwarancją pasma - charakterystyka

 1. Nic nie podpisujesz przed podłączeniem, dla każdego łącza darmowy 2 tygodniowy okres testowy, bez żadnych zobowiązań.
 2. Pełne pokrycie zasięgiem usług, usługi dostępne są nawet w najtrudniejszych lokalizacjach.
 3. Błyskawiczne podłączenie do dowolnego pomieszczenia, dowolnego wskazanego budynku.
 4. Pełne wsparcie techniczne naszych inżynierów, od momentu zamówienia usługi, przez etap podłączenia aż po uruchomienie usługi. Możesz dzwonić, pytać o wszystko, pomożemy, doradzimy.
 5. Wysokie transfery 10 Gb i większe, dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe, ultra niski ping w Polsce, Europie, Ameryce i reszcie świata.
 6. Najwyższa stabilność i dostępność łącza, dzięki wysokim standardom SLA.
Airmax Internet z gwarancją pasma

Internet AirExpress z symetrycznym transferem danych - kompleksowe rozwiązania dla Firm

Łącza AirExpress z symetrycznym transferem danych
Najszybszy, symetryczny Internet dla Firm i dodatkowe rozwiązania w pakiecie

Łącza AirExpress to rozwiązanie dedykowane korporacjom i dużym firmom, dla których Internet stanowi integralną część prowadzonej działalności. Oferujemy bezpieczną, szybką i niezawodną transmisję danych, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów w zakresie dostępu do Internetu. Łącza AirExpress znacznie usprawniają pracę w przedsiębiorstwach o rozbudowanej strukturze oddziałów, które wykorzystują transmisję danych w komunikacji wewnętrznej.

Usługa obejmuje:

 • telefonię
 • internet
 • miejsce na serwerze na stronę WWW
 • lokalizację bezpośrednio przy światłowodowej magistrali transmisyjnej
 • skrzynki e-mail bez limitów, z zaawansowanymi zabezpieczeniami

W ramach usługi NeoConnect gwarantujemy dodatkowo darmowe miejsce na twoją stronę w internecie.

Działanie internetu Airmax AirExpress

Usługa internetowa Airmax AirExpress polega na dostarczaniu łączy sieciowych klientom poprzez wybrane medium, takie jak światłowód, ethernet lub inne stabilne i niezawodne rozwiązania systemowe. Klient może skorzystać z tej usługi w dowolnym punkcie, który znajduje się w zasięgu sieci Airmax. Interfejs dla klienta jest dostosowywany do jego potrzeb pod względem przepustowości, niezawodności i posiadanej infrastruktury. Przykładowe standardy interfejsów to 100Base-TX, 1000BASE-T, 10GBASE-LRm, 10GBASE-LR, 10GBASE-T. Transmisja danych ma gwarantowane parametry SLA, a minimalna dostępność w ciągu roku wynosi 99,5%. Usługa AirExpress pozwala na bezproblemową migrację na usługę sieci prywatnej VPN, zapewniającą bezpieczeństwo i prywatność w transmisji danych, rozmów głosowych i wideokonferencji.

Zalety usługi internetowej AirExpress obejmują:

 • Niezawodność i bezpieczeństwo transmisji danych.
 • Łatwą komunikację z klientami i partnerami przez Internet.
 • Brak konieczności dodatkowych nakładów inwestycyjnych w dziale IT (brak potrzeby nowego sprzętu czy ruterów).
 • Łatwe wdrożenie usług IP VPN dla szyfrowania danych między oddziałami.
 • 5 zewnętrznych adresów IP w cenie usługi, z możliwością rozszerzenia.
 • 4 numery telefonów z wybranej strefy numeracyjnej.
 • Możliwość podziału pasma na różne komputery.
 • Swobodę korzystania z rozwiązań e-biznesu, takich jak przesyłanie dokumentów, obrazów, obrót online i dostęp do zasobów informacyjnych.
 • Stałe monitorowanie działania usługi przez specjalistów.
 • Szeroki zakres konfiguracji łączy.
 • Gwarancję konkurencyjnej oferty, a koszt podłączenia zaczyna się już od 1 zł.

Kontakt

Aby uzyskać indywidualną ofertę dla firmy, można skontaktować się pod adresem: biuro@airmax.pl. Usługi AirExpress są dostępne w różnych opcjach, a firma zachęca do kontaktu w celu uzyskania najkorzystniejszej oferty. Istnieje również możliwość negocjacji cen i warunków, a firma zapewnia, że przebije każdą inną ofertę na rynku.

Łącza AirExpress opcja 16Mb opcja 32Mb opcja 64Mb opcja 128Mb opcja 256Mb
 
Abonament: telefon
Maks. prędkość transferu
w kierunku do / od Klienta:
16Mb / 16Mb 32Mb / 32Mb 64Mb / 64Mb 128Mb / 128Mb 256Mb / 256Mb
Opłata instalacyjna od 1 pln
Przykładowe podane ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.
Łącza AirExpress opcja 512Mb opcja 1Gbit opcja 2Gbit opcja 4Gbit opcja 10Gbit
 
Abonament: telefon
Maks. prędkość transferu
w kierunku do / od Klienta:
512Mb / 512Mb 1024Mb / 1024Mb 2048Mb / 2048Mb 4096Mb / 4096Mb 10240Mb / 10240Mb
Opłata instalacyjna od 1 pln
Przykładowe podane ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Segment dużych przedsiębiorstw

Duże przedsiębiorstwa potrzebują doskonale działających usług telekomunikacyjnych, zaspokajających wszystkie ich potrzeby w zakresie współpracy on-line, wymiany informacji i komunikacji, a także dostępu do internetu i transmisji danych. W ramach kompleksowej oferty usług telekomunikacyjnych, AirMAX podchodzi w sposób bardzo indywidualny do potrzeb klientów biznesowych, tworząc we współpracy z każdym z nich elastyczne, bezpieczne i niezawodne rozwiązania, a przy tym starannie dostosowane do istniejących, indywidualnych potrzeb.

Korzyści:

 • Elastyczne rozwiązania dla firm, dostosowane do indywidualnych potrzeb
 • Bogata oferta rozwiązań teleinformatycznych
 • Niezawodne rozwiązania, najlepsze SLA na rynku
 • Uproszczona komunikacja i łatwiejsze zarządzanie rozwiązaniami informatycznymi
 • Przejrzyste zasady współpracy i rzetelny partner w biznesie

Działając w dynamicznym świecie biznesu, duże przedsiębiorstwa wymagają rozwiązań idealnie dopasowanych do swoich aktualnych potrzeb. Od dostawców oczekują indywidualnego i elastycznego podejścia oraz stosowania najwyższej klasy technologii. Takie właśnie, sprawdzone podejście, z powodzeniem stosuje AirMAX.

Istniejemy dla biznesu. Nie szczędzimy wysiłków, aby skutecznie wspierać naszych Klientów w podnoszeniu ich produktywności, dążeniu do lepszej integracji używanych przez nich rozwiązań i staraniach o zwiększenie zysków.

AirMAX oferuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu. We współpracy z Tobą, wykorzystując naszą wiedzę i bogate doświadczenie, modyfikujemy nasze rozwiązania tak, by były idealnie dopasowane do konkretnego profilu biznesowego, a także by uwzględniały Twoje plany na przyszłość.

Zapraszamy do zapoznania się naszymi rozwiązaniami dla konkretnych branż. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Aby dokładnie sprawdzić prędkość łącza internetowego, potrzebne jest stabilne połączenie internetowe na urządzeniu, które będzie testowane, oraz korzystanie ze strony internetowej do przeprowadzenia testu. Należy pamiętać, że prędkość Internetu może się zmieniać z czasem, co oznacza, że wyniki testu mogą być różne każdego dnia. Istnieje wiele różnych narzędzi do przeprowadzania testów prędkości łączy, ale kluczowe dla użytkownika powinno być to, czy dane narzędzie daje wyniki zbliżone do rzeczywistości.

Można wykonać test prędkości łącza za pomocą Wi-Fi, jednak może to prowadzić do mniej dokładnych wyników. Dlatego zaleca się przeprowadzić SPEED TEST przy użyciu przewodu Ethernet, o ile jest taka możliwość.

Ważne jest, aby uzyskać wynik testu bez błędów. Przeprowadzenie atestowanego testu prędkości pozwala sprawdzić przepustowość i symetrię połączenia, a czas odpowiedzi można porównać z wynikami innego narzędzia do testowania prędkości, takiego jak SPEEDTEST.