Airmax Internet Wierzch - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Wierzch - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wierzch i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wierzch, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat prudnicki.

światłowód Wierzch

Airmax Światłowód Wierzch bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wierzch.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Wierzch. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości porównywalnych lub nawet większych od zwykłego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także wartość dodaną w postaci: braku przewodów (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej szybkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wierzch, z łatwością podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Wierzch
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie