Airmax Internet Mnichów: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Mnichów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mnichów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mnichów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat sieradzki.

światłowód Mnichów

Airmax Światłowód Mnichów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Mnichów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Mnichów. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od popularnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz wszechstronnych korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych profitów pod postacią: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej szybkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku tej technologii okablowania zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może zająć sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Mnichów, szybko podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Mnichów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie