Airmax Internet Budziaki: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Budziaki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Budziaki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Budziaki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wieluński.

światłowód Budziaki

Airmax Światłowód Budziaki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Budziaki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Budziaki. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz wszystkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również wiele innych profitów pod postacią: braku okablowania (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Budziaki, łatwo można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Budziaki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie