Airmax Internet Skorochów - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Skorochów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Skorochów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Skorochów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat nyski.

światłowód Skorochów

Airmax Światłowód Skorochów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Skorochów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Skorochów. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe korzyści pod postacią: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów zwykle trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Skorochów, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Skorochów
image/svg+xml
internet Skorochów

Airmax Internet Skorochów i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie