Airmax Internet Złotno: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Złotno - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Złotno i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Złotno, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat kłodzki.

światłowód Złotno

Airmax Światłowód Złotno bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Złotno.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Złotno. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszystkich zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkową wartość pod postacią: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Złotno, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Złotno
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie