Airmax Internet Myślibórz: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Myślibórz - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Myślibórz i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Myślibórz, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat jaworski.

światłowód Myślibórz

Airmax Światłowód Myślibórz bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Myślibórz.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Myślibórz. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe zalety w formie: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może trwać sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Myślibórz, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Myślibórz
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie