Airmax Internet Jakuszów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Jakuszów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jakuszów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jakuszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat legnicki.

światłowód Jakuszów

Airmax Światłowód Jakuszów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Jakuszów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Jakuszów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od klasycznego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz pełnego wachlarza korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych profitów w postaci: braku okablowania (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku tej technologii infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Jakuszów, szybko i łatwo podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Jakuszów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie