Airmax Internet Dolina: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Dolina - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dolina i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dolina, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat kłodzki.

światłowód Dolina

Airmax Światłowód Dolina bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dolina.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Dolina. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może zająć wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dolina, łatwo można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Dolina
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie