Airmax Internet Lutomia Dolna: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Lutomia Dolna - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lutomia Dolna i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lutomia Dolna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat świdnicki.

światłowód Lutomia Dolna

Airmax Światłowód Lutomia Dolna bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Lutomia Dolna.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Lutomia Dolna. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe wartości w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku technologii tej okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Lutomia Dolna, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Lutomia Dolna
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie