Airmax Internet Ziemnice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Ziemnice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ziemnice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ziemnice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat legnicki.

światłowód Ziemnice

Airmax Światłowód Ziemnice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ziemnice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Ziemnice. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych profitów w formie: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ziemnice, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Ziemnice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie