Airmax Internet Podbolesławiec: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Podbolesławiec - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Podbolesławiec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Podbolesławiec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wieruszowski.

światłowód Podbolesławiec

Airmax Światłowód Podbolesławiec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Podbolesławiec.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Podbolesławiec. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych zalet pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Podbolesławiec, z łatwością podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Podbolesławiec
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie