Airmax Internet Dąbrówka Górna - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Dąbrówka Górna - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dąbrówka Górna i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dąbrówka Górna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat krapkowicki.

światłowód Dąbrówka Górna

Airmax Światłowód Dąbrówka Górna bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dąbrówka Górna.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Dąbrówka Górna. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkową wartość pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), rewelacyjnej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dąbrówka Górna, z łatwością podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Dąbrówka Górna
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie