Airmax Internet Bolesławice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Bolesławice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bolesławice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bolesławice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat bolesławiecki.

światłowód Bolesławice

Airmax Światłowód Bolesławice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Bolesławice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Bolesławice. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych zalet w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli często zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Bolesławice, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Bolesławice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie