Airmax Internet Masłowice: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Masłowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Masłowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Masłowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat radomszczański.

światłowód Masłowice

Airmax Światłowód Masłowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Masłowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Masłowice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia osiąganie prędkości równych i wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz kompletu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe profity w formie: braku kabli (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), bardzo dużej szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawienie kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Masłowice, nareszcie podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Masłowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie