Airmax Internet Bychowo: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Bychowo - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bychowo i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bychowo, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat trzebnicki.

światłowód Bychowo

Airmax Światłowód Bychowo bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Bychowo.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Bychowo. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkową wartość w postaci: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), niesamowitej prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Bychowo, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Bychowo
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie