Airmax Internet Pisarzowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Pisarzowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pisarzowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pisarzowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat brzeski.

światłowód Pisarzowice

Airmax Światłowód Pisarzowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pisarzowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Pisarzowice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych zalet pod postacią: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pisarzowice, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Pisarzowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie