Airmax Internet Ścinawa: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Ścinawa - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ścinawa i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ścinawa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat oławski.

światłowód Ścinawa

Airmax Światłowód Ścinawa bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ścinawa.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Ścinawa. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskiwanie prędkości równych i wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe wartości w postaci: braku przewodów (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku technologii tej plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku kabla często zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ścinawa, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Ścinawa
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie