Airmax Internet Gaszyn: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Gaszyn - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Gaszyn i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Gaszyn, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat wieluński.

światłowód Gaszyn

Airmax Światłowód Gaszyn bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Gaszyn.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Gaszyn. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkowe wartości w formie: braku kabli (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej kabli zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu często zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Gaszyn, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Gaszyn
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie