Airmax Internet Ligota Wielka - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Ligota Wielka - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ligota Wielka i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ligota Wielka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Ligota Wielka

Airmax Światłowód Ligota Wielka bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ligota Wielka.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Ligota Wielka. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych zalet w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu czasem trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ligota Wielka, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Ligota Wielka
image/svg+xml
internet Ligota Wielka

Airmax Internet Ligota Wielka i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie