Airmax Internet Raszów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Raszów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Raszów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Raszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kamiennogórski.

światłowód Raszów

Airmax Światłowód Raszów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Raszów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Raszów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wartość dodaną w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że serwis kabla zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Raszów, z łatwością podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Raszów
image/svg+xml
internet Raszów

Airmax Internet Raszów i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie