Airmax Internet Wawelno - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Wawelno - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wawelno i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wawelno, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

światłowód Wawelno

Airmax Światłowód Wawelno bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wawelno.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Wawelno. Oferujemy Internet światłowodowy kablowy, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkową wartość pod postacią: braku infrastruktury kablowej (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli czasem zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wawelno, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Wawelno
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie