Airmax Internet Ligota Turawska - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Ligota Turawska - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ligota Turawska i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ligota Turawska, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat opolski.

światłowód Ligota Turawska

Airmax Światłowód Ligota Turawska bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ligota Turawska.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Ligota Turawska. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe korzyści w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ligota Turawska, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Ligota Turawska
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie