Airmax Internet Straszów - Zapewniona Szybkość Sieci dla Twojego Mieszkania, Biura i Przedsiębiorstwa

Internet Straszów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Straszów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Straszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat żarski.

światłowód Straszów

Airmax Światłowód Straszów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Straszów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Straszów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe profity w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tego Internetu okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że serwis przewodu na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Straszów, szybko można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Straszów
image/svg+xml
internet Straszów

Airmax Internet Straszów i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie