Airmax Internet Sołtysy: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Sołtysy - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sołtysy i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sołtysy, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wieluński.

światłowód Sołtysy

Airmax Światłowód Sołtysy bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Sołtysy.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Sołtysy. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych korzyści w postaci: braku okablowania (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Sołtysy, z łatwością podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Sołtysy
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie