Airmax Internet Młodnik - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Młodnik - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Młodnik i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Młodnik, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

światłowód Młodnik

Airmax Światłowód Młodnik bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Młodnik.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Młodnik. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych profitów pod postacią: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), rewelacyjnych prędkości, prostoty montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania może zająć wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Młodnik, łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Młodnik
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie