O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Młodnik - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Młodnik i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Młodnik, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

światłowód Młodnik

Airmax Światłowód Młodnik bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Młodnik. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych profitów pod postacią: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), rewelacyjnych prędkości, prostoty montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania może zająć wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Młodnik
zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV w sieci oraz różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to także możliwość korzystania z innych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV w sieci – dostępnych w różnych opcjach.

Internet i telewizję w jednym nabędziesz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed zawarciem transakcji sumiennie poznać regulamin konkretnego dostawcy. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka, Instagrama czy YouTuba, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do największych, kinowych hitów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, otrzymujesz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki bez granic - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać upload plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla Twoich pracowników. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Zacznij pracować z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Młodnik. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w przedsiębiorstwie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat opolski:

Pustków Złotniki Jaśkowice Żelazna Tułowice Schodnia Roszkowice Karłowice Góra Sławice Stare Budkowice Opole Dziekaństwo Nowa Kuźnia Ligota Tułowicka Czarnowąsy Winów Skarbiszowice Szydłowiec Przywory Sarny Wielkie Gracze Młodnik Dębska Kuźnia Tłustoręby Osiny Gościejowice Prószków Babi Las Folwark Chrząszczyce Narok Dębie Pucnik Szczedrzyk Dobrzeń Wielki Domecko Sady Zimnice Wielkie Węgry Dąbrówka Łubniańska Karłowiczki Ligota Prószkowska Murów Kępa Kosorowice Świerkle Brzęczkowice Nakło Polska Nowa Wieś Zakrzów Turawski Wrzoski Mechnice Źlinice Kadłub Turawski Chrząstowice Antoniów Górki Stare Siołkowice Surowina Otok Ochodze Kotórz Mały Chrzowice Krzyżowa Dolina Nowe Budkowice Stobrawa Łubniany Turawa Sosnówka Boguszyce Kolonia Jaśkowice Zagwiździe Molestowice Goszczowice Wolny Borki Magnuszowice Kobylno Przysiecz Michałówek Bierdzany Wybłyszczów Dylaki Tarnica Piotrowa Dąbrowa Kaniów Raszowa Jedlice Lędziny Chmielowice Kup Krasiejów Radomierowice Smolnik Ozimek Tułowice Małe Niewodniki Chróścice Kąty Krasna Góra Luboszyce Tarnów Opolski Ostrówek Komprachcice Niemodlin Brzezie Ligota Turawska Grabie Wydrowice Kurznie Dębiniec Dobrzeń Mały Radoszowice Jełowa Kolanowice Popielów Brynica Wawelno Kały Sokolniki Staniszcze Małe Zimnice Małe

W ciągu zaledwie kilku lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla człowieka zjawiskiem tak powszednim, że bardzo trudno dziś nawet wyobrazić sobie biznes albo relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z siecią, zapewniona jest skuteczna komunikacja z całą kulą ziemską, udostępnianie rozmaitych rzeczy czy też rozwijanie wiedzy. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Młodnik. Wybór zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od zaprojektowanej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich jedynym w swoim rodzaju preferencjom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax gwarantuje wszystkim błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Młodnik. Co więcej zyskujesz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u najpopularniejszych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Młodnik. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo także telewizję przez Internet i telefonię stacjonarną. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - bez kosztów. Masz prawo zrezygnować w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują bezpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą również liczyć na darmowy multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie