Airmax Internet Łubna-Jakusy: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Łubna-Jakusy - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Łubna-Jakusy i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Łubna-Jakusy, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat sieradzki.

światłowód Łubna-Jakusy

Airmax Światłowód Łubna-Jakusy bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Łubna-Jakusy.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Łubna-Jakusy. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wartość dodaną w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Łubna-Jakusy, szybko można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Łubna-Jakusy
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie