Airmax Internet Sulisławice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Sulisławice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sulisławice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sulisławice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat trzebnicki.

światłowód Sulisławice

Airmax Światłowód Sulisławice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Sulisławice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Sulisławice. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych korzyści pod postacią: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych szybkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często trwa sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Sulisławice, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Sulisławice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie