Airmax Internet Jagodnik: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Jagodnik - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jagodnik i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jagodnik, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat świdnicki.

światłowód Jagodnik

Airmax Światłowód Jagodnik bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Jagodnik.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Jagodnik. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od popularnego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz kompletu korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe wartości pod postacią: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej szybkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku technologii tej okablowania zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Jagodnik, szybko podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Jagodnik
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie