O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Iwiny - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Iwiny i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Iwiny, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wrocławski.

Sylwetka klasy plus zasięgu pracy usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności jakość, nie tylko miejscowość Iwiny nieustannie poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas ogromna motywacja i najlepsza rekomendacja. Iwiny - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV online na żywo + inne multimedia

Airmax światłowodowy to także możliwość korzystania z innych multimediów, jak np. TV online na żywo – z elastycznymi pakietami do wyboru.

Internet i telewizję w jednym możesz nabyć u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed zawarciem transakcji dokładnie przeczytać regulamin danego serwisu multimedialnego. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Internet z telewizją Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, której nie spotkasz w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. social mediów, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami tyle, ile potrzebujesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Iwiny. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w warunkach biznesowych przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat wrocławski:

Janówek Żerniki Małe Wojtkowice Kiełczów Cesarzowice Suchy Dwór Cieszyce Szczodre Iwiny Mietków Szczepankowice Jordanów Śląski Maniów Mały Wrocław (Psie Pole) Mnichowice Proszkowice Mirosławice Pustków Żurawski Piotrówek Byków Komorowice Bielawa Krzeptów Zybiszów Chrząstawa Wielka Galowice Wierzbice Jezierzyce Wielkie Mleczna Wilkowice Dobrzykowice Nadolice Wielkie Nasławice Milin Stary Zamek Mokronos Górny Strzeganowice Krobielowice Zabrodzie Różaniec Smolec Wieściszów Kuklice Pożarzyce Kamieniec Wrocławski Wrocław (Leśnica) Wawrzeńczyce Żórawina Wysoka Żerniki Wrocławskie Sobótka Świątniki Jaszkotle Ślęza Krajków Wrocław (Fabryczna) Damianowice Wilczkowice Maniów Małuszów Szukalice Ujów Polakowice Kamionna Chrząstawa Mała Wilczyce Strachów Winna Góra Kamień Zagródki Mirków Radwanice Bielany Wrocławskie Popowice Nowa Wieś Kącka Borzygniew Jeszkowice Domasław Rzeplin Magnice Wrocław Żerzuszyce Łukaszowice Turów Mokry Dwór Biskupice Wojkowice Wojnowice Gajków Glinica Milejowice Szymanów Solna Wilczków Krzyżowice Długołęka Ozorzyce Michałowice Dzikowa Chrzanów Nadolice Małe Księginice Strzegomiany Domanice Czernica Wrocław (Klecina) Bogusławice Maniów Wielki Jaksonów Mędłów Pełcznica Ratowice Kątna Bratowice Księginice Małe Pustków Wilczkowski Stróża Owsianka Rogów Sobócki Tyniec Mały Nowa Wieś Wrocławska Domaszczyn Kunów Ręków Kiełczówek Wszemiłowice Kobierzyce Zacharzyce Brzezia Łąka Oleśniczka Biestrzyków Piława Żerniki Wielkie Krzyków Kilianów Wojnarowice Przezdrowice Wrocław (Krzyki) Gniechowice Wrocław (Muchobór) Kąty Wrocławskie Kozłów Królikowice Mokronos Dolny Chwałów

W przeciągu zaledwie kilku lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla nas zjawiskiem na tyle standardowym, że ciężko dziś nawet wyobrazić sobie edukację czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest łatwa komunikacja z całą kulą ziemską, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie wiedzy. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Iwiny. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb użytkownika i od zaprojektowanej infrastruktury IT. Nierzadko osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich niepowtarzalnym wymogom. To dlatego polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax oferuje konsumentom i przedsiębiorcom szybki i skuteczny dobór optymalnej technologii IT z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym dla miejscowości Iwiny. Ponadto zyskasz możliwość porównania: szybkości działania Internetu, różnych abonamentów, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u najpopularniejszych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Iwiny. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto telewizję przez Internet i telefon stacjonarny. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bez kosztów. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują bezpłatnie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy wybiorą telefon przez Internet, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie