Airmax Internet Grzegorzów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Grzegorzów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Grzegorzów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Grzegorzów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat jaworski.

światłowód Grzegorzów

Airmax Światłowód Grzegorzów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Grzegorzów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Grzegorzów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych profitów w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku tej technologii okablowania po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może zająć wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Grzegorzów, szybko można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Grzegorzów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie