Airmax Internet Kamień: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kamień - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kamień i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kamień, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat lwówecki.

światłowód Kamień

Airmax Światłowód Kamień bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kamień.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Kamień. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe korzyści w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku AirFiber przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kamień, łatwo podłączysz do sieci wiele urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Światłowód Kamień
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie