O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Radoszowice - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Radoszowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Radoszowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

światłowód Radoszowice

Airmax Światłowód Radoszowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Radoszowice. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz kompletu zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkową wartość w formie: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), doskonałych prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Radoszowice
zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV online na żywo i różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do szerokiego zakresu rozwiązań multimedialnych, jak TV online na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym możesz nabyć u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed rozpoczęciem współpracy dokładnie poznać regulamin wybranego serwisu multimedialnego. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów online w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do Internetu na smartfonie, otrzymujesz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki ile chcesz - na paru urządzeniach równocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać upload plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla mieszkania oraz do pracy. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Pracuj, baw się i ucz z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Radoszowice. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat opolski:

Magnuszowice Ligota Tułowicka Tarnów Opolski Chrząszczyce Murów Chmielowice Kolonia Jaśkowice Komprachcice Górki Kadłub Turawski Molestowice Dylaki Narok Ligota Prószkowska Osiny Kolanowice Nowa Kuźnia Brzezie Krasna Góra Borki Stare Budkowice Skarbiszowice Sarny Wielkie Karłowiczki Kaniów Góra Krzyżowa Dolina Jełowa Winów Krasiejów Niemodlin Ozimek Ostrówek Kup Złotniki Młodnik Pustków Zakrzów Turawski Raszowa Kosorowice Lędziny Czarnowąsy Pucnik Kobylno Turawa Gracze Nowe Budkowice Prószków Chrząstowice Ligota Turawska Sławice Mechnice Roszkowice Michałówek Szydłowiec Dziekaństwo Zagwiździe Piotrowa Sosnówka Sady Nakło Folwark Radoszowice Kąty Szczedrzyk Tułowice Opole Brzęczkowice Otok Luboszyce Polska Nowa Wieś Dębska Kuźnia Wydrowice Wybłyszczów Kały Chróścice Zimnice Wielkie Ochodze Boguszyce Bierdzany Gościejowice Tarnica Wawelno Jaśkowice Jedlice Radomierowice Brynica Dębie Tułowice Małe Dąbrówka Łubniańska Surowina Kępa Wolny Sokolniki Tłustoręby Smolnik Dobrzeń Mały Goszczowice Grabie Dębiniec Kurznie Kotórz Mały Przysiecz Karłowice Świerkle Babi Las Antoniów Źlinice Żelazna Dąbrowa Węgry Stare Siołkowice Stobrawa Dobrzeń Wielki Wrzoski Przywory Niewodniki Popielów Staniszcze Małe Domecko Chrzowice Łubniany Schodnia Zimnice Małe

W trakcie około 10 lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego zjawiskiem do tego stopnia standardowym, że bardzo trudno na ten moment nawet wyobrazić sobie biznes albo spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, udostępnianie rozmaitych materiałów czy też rozwijanie wiedzy i umiejętności. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Radoszowice. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są nieświadome tego, która forma łączności może sprostać ich indywidualnym potrzebom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax gwarantuje wszystkim zainteresowanym sprawny i efektywny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Radoszowice. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych promocji u zaufanych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Radoszowice. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo także TV przez Internet i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - za 0 zł. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują za darmo publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują w pakiecie także darmowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie