O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Piotrków Borowski - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Piotrków Borowski i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Piotrków Borowski, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat strzeliński.

światłowód Piotrków Borowski

Airmax Światłowód Piotrków Borowski bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Piotrków Borowski. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe wartości pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku technologii tej przewodów po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Piotrków Borowski
zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV w sieci oraz różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to także możliwość korzystania z różnorodnych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV w sieci – dostępnych w różnych opcjach.

Pakiet Internet + telewizja nabędziesz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed dokonaniem zakupu sumiennie poznać regulamin konkretnego dostawcy. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmów online w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do Internetu na smartfonie, otrzymujesz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki bez granic - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać upload plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla Twoich pracowników. Jest dostępny w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Zacznij pracować z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Piotrków Borowski. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w przedsiębiorstwie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat strzeliński:

Borek Strzeliński Kalinowa Podgaj Biedrzychów Borów Gościęcice Kłosów Strzelin Opatowice Janowo Krzepice Kręczków Kuropatnik Gęsiniec Mojków Bierzyn Mańczyce Jędrzychowice Bartoszowa Zielenice Biały Kościół Kurów Kazanów Częstocice Jutrzyna Boguszyce Siemianów Suchowice Kępino Gębice Komorowice Lipowa Chociwel Grzegorzów Muchowiec Górzec Kondratowice Szczodrowice Pęcz Karczyn Wąwolnica Witowice Jegłowa Dobrogoszcz Warkocz Kurczów Bryłów Bryłówek Górka Sobocka Kucharzowice Księginice Wielkie Jaworów Kowalów Księżyce Rochowice Karszów Żelowice Piotrków Borowski Boreczek Gułów Kaczów Kowalskie Ludów Śląski Jelenin Janowiczki Strzegów Szczawin Stary Wiązów Brzoza Kojęcin Zborowice Świnobród Gębczyce Miechowice Oławskie Prusy Wiązów Dębniki

W ciągu zaledwie dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla człowieka zjawiskiem tak powszednim, że bardzo trudno obecnie nawet wyobrazić sobie biznes albo relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z siecią, zapewniona jest skuteczna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, udostępnianie rozmaitych rzeczy czy też rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Piotrków Borowski. Wybór zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od pracującej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich jedynym w swoim rodzaju potrzebom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax gwarantuje wszystkim błyskawiczny i efektywny dobór naprawdę korzystnej usługi internetowej z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Piotrków Borowski. Co więcej zyskujesz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących promocji u sprawdzonych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Piotrków Borowski. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo także telewizję przez Internet i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - bezkosztowo. Masz prawo zrezygnować w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w pakiecie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą również liczyć na darmowy multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie