Airmax Internet Piotrków Borowski: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Piotrków Borowski - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Piotrków Borowski i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Piotrków Borowski, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat strzeliński.

światłowód Piotrków Borowski

Airmax Światłowód Piotrków Borowski bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Piotrków Borowski.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Piotrków Borowski. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe wartości pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku technologii tej przewodów po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Piotrków Borowski, łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Piotrków Borowski
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie