O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Pniewie - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pniewie i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pniewie, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat nyski.

Zarys jakości i zasięgu działalności usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów jakość, nie tylko miejscowość Pniewie cały czas poddaje próbie jakość naszych usług, ale również całe województwo opolskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas ogromna motywacja i najlepsza rekomendacja. Pniewie - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV internetowa na żywo oraz rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy oferuje także dostęp do rozmaitych multimediów, takich jak TV internetowa na żywo – z elastycznymi pakietami do wyboru.

Internet z telewizją kupisz u wybranych usługodawców. Oferowane pakiety zawierają różną ilość programów i rozmaite dodatki. W związku z tym należy przed podpisaniem umowy uważnie przeczytać regulamin konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet z telewizją Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, której nie spotkasz w Internecie mobilnym.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka i YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu uzyskania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do filmów online w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do Internetu na smartfonie, posiadasz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez jakichkolwiek limitów - na kilku urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Można z niego korzystać w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Pniewie. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Otmuchów Czarnolas Malerzowice Małe Kamienica Lisie Kąty Kubice Gryzów Broniszowice Frydrychów Stary Paczków Nadziejów Kwiatków Okopy Sarnowice Przechód Bielice Piotrowice Nyskie Jodłów Charbielin Chróścina Ogonów Korzekwice Konradów Puszyna Bykowice Regulice Drogoszów Budzieszowice Mańkowice Niwnica Białowieża Hajduki Wielkie Łąki Pakosławice Reńska Wieś Meszno Podkamień Rączka Rysiowice Łambinowice Lubiatów Janowa Goraszowice Stara Jamka Strobice Morów Dobrzyków Ścinawa Mała Biała Nyska Smolarnia Iława Wyszków Śląski Starowice Śmieciak Smolice Goświnowice Rynarcice Głębinów Maciejowice Markowice Radzikowice Ratnowice Skorochów Włostowa Buków Wilamowa Lasowice Gościce Prusinowice Sowin Ujeździec Nysa Śliwice Sadurczyce Mroczkowa Nowaki Biechów Węża Koperniki Kijów Unikowice Brzeziny Lasocice Nowy Las Ścibórz Suszkowice Ulianówka Chałupki Biskupów Jarnołtów Domaszkowice Makowice Ścinawa Nyska Korfantów Paczków Pniewie Skoroszyce Sękowice Nowy Świętów Niesiebędowice Kuropas Jędrzychów Bednary Siedlec Sławniowice Kałków Kępnica Nieradowice Gierałcice Kuźnica Ligocka Lipowa Konradowa Ulanowice Wierzbie Sidzina Hanuszów Jasienica Górna Głuchołazy Pleśnica Rzymkowice Wierzbięcice Stary Grodków Bodzanów Burgrabice Wójcice Grądy Wierzbno Trzeboszowice Jasienica Dolna Przydroże Wielkie Myszowice Ligota Wielka Siestrzechowice Piechocice Goszowice

W ciągu minionych lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla nas zjawiskiem tak codziennym, że ciężko współcześnie nawet wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z każdą częścią globu, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie umiejętności. Technik połączenia z e-światem jest jednak więcej niż 1, także w miejscowości Pniewie. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieznające się na aspektach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są mało świadome tego, która oferta ma dużą szansę sprostać ich unikatowym potrzebom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje klientom błyskawiczny i efektywny dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Pniewie. Co więcej zyskasz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących promocji u popularnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Pniewie. W ramach oferty gwarantujemy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto telewizję online i telefon stacjonarny. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują nieodpłatnie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mogą korzystać z bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie