Airmax Internet Przywóz: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Przywóz - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Przywóz i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Przywóz, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wieluński.

światłowód Przywóz

Airmax Światłowód Przywóz bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Przywóz.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Przywóz. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszystkich zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkową wartość w formie: braku przewodów (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Przywóz, nareszcie można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Przywóz
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie