Airmax Internet Wojtkowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wojtkowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wojtkowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wojtkowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

światłowód Wojtkowice

Airmax Światłowód Wojtkowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wojtkowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Wojtkowice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od zwykłego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz wszelkich korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii kabli zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może zająć sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wojtkowice, z łatwością podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Wojtkowice
image/svg+xml
internet Wojtkowice

Airmax Internet Wojtkowice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie